Tuesday, 17 May 2016

Hello again!

Kéž by měl den aspoň o dalších 24 hodin víc! Nemůžu uvěřit, že už jsou to 2 měsíce, co jsem sem napsala poslední příspěvek. Ale nedá se stihnout všechno a pokud si máte vybrat, jestli budete žít naplno nebo o tom jenom psát, pak je rozhodování jasné. 

V březnu jsme začali rekonstrukci bytu, která se protáhla mnohem víc, než jsme čekali. Bylo to spousta starostí, vztekání se, anonym od souseda, ale už pomalu začínáme sklízet ovoce celé té dřiny a brzy snad dotáhneme i poslední detaily a bude to nejkrásnější.  :-))

K tomu si přidejte všední starosti, pracovní povinnosti, svoje zájmy, akce s kamarády a každý večer padnete do postele tak rychle, že jste rádi, že zhasnete lampičku dřív, než usnete. :-) 


Skončil nám kurz tanečních, který jsme parádně zakončili tanečním plesem, byla jsem se podívat na dyzajn marketu, užili jsme si Velikonoce na Moravě, měli jsme třídní sraz (už 10 let od maturity, pomóóc!), projela jsem se poprvé na future boardu, ostříhala jsem se, byli jsme na Českobrodském Majálesu a byla jsem políbena pod třešní, odzpívala jsem další koncerty se sborem Marika Singers a nově už i v holčičím kvartetu, vychutnali jsme si první cider na Náplavce, koupila jsem si 4 páry bot, trénovala jsem na běžecký závod 10 km a pak jsem ho taky úspěšně uběhla (jupí!), a utratila jsem spoustu peněz a to nejen za rekonstrukci, ale taky na nákupech v Primarku (ty nové skříně v chodbě se musí něčím naplnit, že jo?!).

A jak se máte vy? Už se těšíte na nové články? :-)

2 comments :

  1. ja sa teším, a kráásne tenisky máš! Našich susedov to pretrpenie len čaká, snáď prežijú našu prerábku :))

    ReplyDelete
    Replies
    1. děkuju :-) tenisky už nětrpělivě čekají, kdy je vytáhnu ven :-) tak to přeji hodně štěstí, my dostali jeden super anonym (viz. odkaz), ale tím to naštěstí skončilo :-))

      Delete