Tuesday, 1 March 2016

Birthday girl

Ve čtvrtek jsem oslavila narozeniny. 29. Co k tomu říct? Každého asi jako první napadne, že to znamená, že mi příští rok bude třicet! Vážně 30?! No ale víte co? Vracet zpátky v čase bych se rozhodně nechtěla, jsem šťastná a o dost vyrovnanější než dřív. A navíc vím, že to bude ještě lepší a těším se na to. Já se na to číslo budu dívat jinak - je to poslední rok, co mi věk začíná dvojkou a já si ho teda rozhodně užiju! Pojďte se podívat, co jsem dostala za úžasné dárky a jak jsem si svůj den užila.Celý den jsem si cítila jako v pohádce. Dostala jsem spoustu krásných přáníček, hned ráno na mě v práci čekaly tulipány od šéfa, během dne mi přinesl kurýr další kytici tulipánů od přítele a pak to dovršil další kurýr s tímhle nádherným Le Bouquet pugetem s makronky od kamarádky. 

Nikdy mi kurýr kytku nepřinesl a teď hned dvakrát? <3

Abych se ale dostala k těm dárkům - od přítele jsem dostala hodinky od Cluse, co jsem si přála a jsou vážně nádherné. Jednoduché, nadčasové, co jsem hledala celou věčnost. Jo, takže čekejte na mém instagramu spoustu pravých kýčovitých blogerských fotek, kde budou na každé druhé fotce. :D Ne, dělám si srandu. Budou jen na každé páté. :-))


Kultovní pudr v barevných kuličkách od Guerlain, co mi darovala kamarádka, je prostě úchvatný. A kéž byste cítili, jak voní. Prý jsem o nich tak strašně mluvila, že jsem si o ně sama říkala. Jenže já jsem si vážně omylem vysypala ty z Oriflame do umyvadla. :D 


Já přinesla do práce dortíky, tak jsme si odpoledne chvilku všichni sedli, připili si a já si vyjímečně dala i ty dortíky. :-) Večer jsme šli s přítelem ještě na skvělou večeři. Vybral kvůli mě bezlepkovou restauraci Alriso, kde jsme si dali báječné krevety, risotto a sladký dezert na závěr. A rozhodně se tam někdy vydám moc ráda znovu, bylo to opravdu výborné.

Děkuju moc všem, co zařídili, že jsem měla tak kouzelný den!

4 comments :

 1. Replies
  1. děkuju, jsem z nich nadšená :-)

   Delete
 2. dodatečně všechno nejlepší k narozeninám :)
  popravdě vypadáš tak na 15 let, na instagramu v tanečních ti to moc sluší :) krásná sukně :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuju :-) za přání i ta ostatní slova <3

   Delete