Sunday, 14 February 2016

Valentine's Day

Žádné speciální valentýnské plány nemáme, ale vím, že to bude hezký nedělní den. Dáme si společnou snídani (něco na tom bude, že láska prochází žaludkem) a pak pojedeme do Ikey, Hornbachu a bůhví ještě kam, koukat na kuchyně, koupelny a vybírat podlahu. Před týdnem jsme se rozhodli, že budeme předělávat byt a máme na to přesně měsíc, než to všechno vypukne. Kamarád má na přestavbu čas jenom v březnu, takže máme co dělat. Ale jsou to takový hezký starosti a nemůžu se dočkat, až budeme snídat v nové kuchyni. Jo ale něco romantického máme dneska taky v plánu - večer jdeme zase do tanečních! <3

Hezkého Valentýna, užijte si tento den podle svých představ a s tím, koho máte nejraději. 


5 comments :

 1. tá fotka je veľmi milá, sluší vám to :) krásneho Valentína aj tebe ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Plánování společné přestavby musí být výborné. Obecně já miluju rekonstrukce a navrhování co a jak, když jsou na to dva, musí to být ještě mnohonásobně lepší. Takže také, krásnýho Valentýna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujeme. :-) Ano, je to zábava, ale taky spousta neuvěřitelných starostí a dilemat, které si člověk ani neumí předtavit, dokud to sám nezkusí. :-) Ale popohání nás dál ten výsledek, na který se moc těšíme! :-)

   Delete