Friday, 12 February 2016

COS in Prague

Zaznamenali jste zprávu, že už je v Praze prodejna COS? :-)

Já jsem tam vyrazila s mamkou hned pár dní po otvíračce. Měla zrovna cestu do Prahy a když jsem jí o otevření COSu řekla, skákala radostí a já taky. Skoro pokaždé, když jsem byla někde v zahraničí, něco jsem jí odtamtud přivezla. Příjemně mě překvapilo, že co do velikosti obchodu a množství zboží, je pražská pobočka naprosto srovnatelná těm v zahraničí a to tak většnou nebývá, takže za to palec nahoru. A ty interiéry jsou prostě boží, pojďte se podívat..


Je to značka, která se ne úplně každému bude líbit a ani já nejsem se vším kamarádka. Většinou jsou to hodně jednoduché sřihy, ale dost často asymetrické a oversized, takže to prostě nesluší úplně každému. Ale dají se tam sehnat krásné kvalitní a nadčasové kousky, co by neměly chybět v žádném šatníku, o doplňcích nemluvě. Já si tam vybrala tenhle zelený top, co vypadá nupůl jako svetr a napůl jako košile a mám z něj fakt radost. Navíc jsem ho dostala od mamky už jako předčasný dárek k narozeninám, co se mi blíží. :-)

4 comments :

 1. Jeste jsem se tam podivat nebyla, ale chystam se. Ano, asi neslusi kazdemu, ale nadcasovost se jim opravdu uprit neda :)

  Poshlife

  ReplyDelete
 2. kabelka se ti nelíbila?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Libila, ale kdybych si tam chtěla koupit všechno, co se mi líbilo, asi bych se nedoplatila :D

   Delete
 3. Podle fotek vypadá oblečení hodně zajímavě!
  http://taxido.cz/

  ReplyDelete