Wednesday, 9 December 2015

Sri Lanka Trip

Hurá, tak my už vyrážíme na cestu! :-)

Řeknu vám, sbalit se na tak dlouho, je celkem výzva. Kolik si toho tak člověk má s sebou na tři týdny vzít? A co všechno je potřeba? :-O

Nakonec jedeme s jedním velkým kufrem, s příručním kufrem a batohem. Vlastně se celkem divím, že jsme se takhle vešli. No ale stejně přiznávám, že větší část místa v zavazadlech zabírají moje věci. :D Chlapi si vystačí s pár tričky, kraťasami a plavkami, ale holka s sebou kromě toho musí mít i sukně, šatičky, několik druhů bot a ne jenom jedny plavky, že jo? :-))Příprava se neobešla bez nákupu nějakých nových věcí (jupí, to mě vůbec nevadí!), tak tady jsem vám vyfotila pár těch věcí, co stojí za zmínku.

 • sandálky Crocs - sama sebe se ptám, vážně jsem si koupila něco od této značky?! Ale tyhle jsou super pohodlné a zároveň hezké, což je dost často nezkloubitelné, takže ANO! :-)
 • kšiltovka Vans a můj přítel skáče radostí, že konečně nějakou mám a mě se taky moc líbí :-)
 • Srí Lanka průvodce od Lonely Planet - je perfektní <3
 • tetovačky ze Stradivarius na parádu ještě z letních slev
 • voňavka Life is now od Mexx, kterou jsem dostala na vyzkoušenou, jsem si vzala rovnou s sebou, voní totiž nádherně (jsem sice několik let věrná La vie e belle od Lancome, ale tahle voní tak lehce a svěže, že se mi do těch teplých letních dnů hodí víc)
 • jedny z mála plavek, co s sebou mám, tyhle zrovna od Roxy
 • Trip Book od značky Remember - z něj mám obrovskou radost, má v sobě kromě bloku i spoustu různých kapsiček na různé vstupenky, pohledy atp. a ty já si vždycky nechávám a pak nevím, co s nimi, takhle budou hezky na jednom místě :-)
 • bez slunečnách brýlí a telefonu v "mramorovém" pouzdře to samozřejmě taky nejde :-))

Tak snad nám nic nechybí. :-) Mějte se tu krásně a brzy čekejte další update z naší cesty. :-)

3 comments :

 1. ooch, tie tetovačky vo mne prebúdzajú spomienky na leto :) Srí Lanku si uži, musí to byť sen! ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete