Sunday, 15 November 2015

smile

Tyhle fotky vznikly už někdy na konci září a konečně se dostávám k tomu vám část z nich ukázat. :-) Fotila je úžásná Andy Owl a mám z nich takovou radost! :-) 

Už delší dobu jsem přemýšlela o nějakých profi fotkách a když jsem pak přes kamarády natrefila na Andy portfólio a navíc její letní slevovou akci, bylo rozhodnuto. :-) Celé focení bylo strašně příjemné (jedna backstage fotka tady), já s sebou vzala i přítele, prošli jsme skoro celý Vyšehrad a vzniklo tam tolik hezkých fotek, že jsme si nakonec nemohli vůbec vybrat. :D Zkuste si taky z asi 400 fotek vybrat jenom těch 10 nejlepších. :D Nakonec jsem si jich ale za drobný příplatek vzala asi 20 a máme i spoustu krásných společných fotek. <3 

Pokud se vám fotky líbí a taky o nějakých takových přemýšlíte, nebo byste chtěli dát svému blízkému focení třeba jako vánoční dárek, myslela jsem na vás a domluvila jsem vám u Andy slevu 10% - stačí, když se jí ozvete do Vánoc a řeknete, že chcete slevu od talesfromjulie. :-)


P. S. I když události posledních dnů nejsou ve světě moc veselé, máte určitě každý den spoustu maličkostí, proč se usmívat, stačí si to jenom uvědomit. <3 A když se občas nedaří, vzpomeňte si na chvíle, kdy vám bylo dobře a veřte, že bude zase líp. :-) Ověřeno!


šaty a sáčko - h&m, boty - vagabond

No comments :

Post a Comment