Sunday, 8 November 2015

Hello.

Píšu blog. Píšu ho už celkem dlouho a rozhodla jsem se, že se mu budu věnovat pořádně. Vlastně dneska nechápu, proč jsem ho doteď psala jen tak pro sebe a pár lidí, kteří o něm věděli a nikdy jsem o něm nedala pořádně nikomu vědět. 
Asi proto, že mi vždycky záleželo na tom, co si o mě myslí druzí. Asi proto, že mě k tomu vychovali moje rodiče. Přitom je to taková pitomost. Člověk by měl být sám sebou a dělat věci, kterého baví. Takže já budu psát blog a ať si o tom všichni myslí, co chtějí. Kamarádi, známí i kolegové z práce. Tímto vás tu všechny vítám, pravděpodobně právě čtete tento článek, protože jsem vám o svém blogu dala vědět na mém FB. :-)
Talesfromjulie je, a ještě víc bude, blogem o tom, co mám ráda a o čem se s vámi budu chtít podělit. O mé zálibě v módě, o mých všedních radostech a zážitcích, také o cestování (čeká nás velký výlet na Srí Lanku!), ale i celkově o životě a mém pohledu na něj.
Doufám, že se vám bude můj blog číst dobře, že vás bude bavit a že se sem budete s chutí vracet. <3

Mějte se rádi,
Vaše Juli


P. S. Ráda bych poděkovala mému Románkovi za podporu, za pomoc s novým designem webu a zprovozněním nové domény. Bez něj by to nebylo. Děkuji <3 

Jak se vám to tu líbí? :-)

2 comments :

  1. Přijmi tento první komentář jako omluvu, že ti tu kvůli mě nefungovaly komentáře. Ať to tu jen rozkvétá :-*

    ReplyDelete