Monday, 5 October 2015

r.i.p. summer

dneska to byl venku asi poslední záblesk léta a už se s ním musíme letos rozloučit, ale to mě se vůbec nechce..ačkoliv bylo letos dlouhé a hodně teplé, je to moje nejoblíbenější období a i když mám podzim, zimu i jaro ráda, tak jen v té hezké podobě..nemám ráda, když prší, fouká studený vítr, když mráz zalézá pod nehty, všude je bláto a hlavně když nesvítí sluníčko..to je asi to, co mi chybí nejvíc..slunce samo o sobě mě nabíjí energii a když je ošklivé počasí, dá to najednou víc práce udržet se v dobré náladě a kondici..však to určitě znáte sami..

přes léto jsem na blog nepřispívala, ale přitom jsem měla spoustu pěkných zážitků a nosila spoustu zábavných outfitů, tak proč si to ještě nepřipomenout a neužít si léto aspoň z fotek? :-)


výlet k Čertovu jezeru - bruslení a koupačka u Lužických jezer - sjíždění Vltavy - a ještě znovu Lužická jezera

Slovácký rok v Kyjově, tak jsem se taky oblékla ve stylu kroje :-)

poprvé na filmovém festivalu v Karlových Varech..užila jsem si to od filmů, přes jídlo, noční párty až k oufitům :-)


nosila jsem roztrhanou džínovou sukni, šaty s plameňákama, krajkovou sukni, námořnické šatičky, stříbrné sandálky, žluté sáčko i halenku s ptáčky a roztrhané džíny..

často jsem oblékala i růžovou, občas jsem si byla zabruslit, nosila jsem vansky, rudou rtěnku, zábavné kombinace a byla jsem si zaběhnout i Olympijský běh..


užívala jsem si barevné kombinace, i jen ty jednoduché bílé, ale vždycky s úsměvem na tváři.. :-)

LÉTO, bude se mi stýskat, ale víš, co? :-) uvidíme se už zase v prosinci..na Srí Lance! <3 jupiíí!

No comments :

Post a Comment