Friday, 16 January 2015

honor 6

dostali jste k Vánocům peníze a hledáte jaký telefon si za ně pořídít?
nebo naopak nemáte žádné peníze, ale chtěli byste nový telefon? :-)

pak určitě čtěte dál, mám pro vás krátkou recenzi nového telefonu Honor 6, který stojí za pozornost a pokud budete mít štěstí můžete ho i VYHRÁT!


možná vás hned při přečtení názvu napadla otázka, co je to za nového výrobce mobilních telefonů? - ale nic takového, Honor je nová značka společnosti Huawei, která chce cílit na mladé zákazníky..vlajkovou lodí je pro ni v současnosti tento model Honor 6, který jsem měla možnost testovat víc jak týden..jak možná někteří víte, začíná se ze mě stávat věrný "jablíčkář" a tak obecně telefony vybavené Androidem nemám moc v lásce, ale s tímhle telefonem je to jiné..operační systém je totiž příjemně upravený a tak jsem si na prostředí telefonu rychle zvykla a snadno jsem se v něm zorientovala (žádné výkřiky typu "pomooc, kde to najdu a kde to nastavím?!" jako zažívám občas v práci, když zkouším nějakou novou aplikaci právě na zařízení vybavené Androidem)..

srovnání velikosti Honor 6 x iPhone 5S x Samsung S4 mini
srovnání tloušťky Honor 6 x iPhone 5S x Samsung S4 mini   
nebudu se zabývat žádnými technickými detaily, ty si můžete přečíst například TADY, ale určitě vás bude zajímat, jak se s ním pracuje a co má navíc oproti jiným telefonům..rozhodně je o něco větší, než na co jsem zvyklá, ale díky jeho tenkosti a lehkosti, jsem to rychle přestala vnímat..navíc na větší displej se velmi snadno přivyká, když trávíte hodně času na internetu, třeba prohlížením sociálních sítí.. :-)
Honor 6 je vybaven skvělým foťákem - zadní má úžasných 13 mpx a přední 5 mpx, s kterým pořídíte dokonalá selfie a to taky díky funkci automatické retuše, ta se občas hodí, no ne? :-) potěšila mě i taková drobnost jako dioda upozorňující na zmeškané hovory či sms, to už dnes řada telefonů nemá a mě to třeba na iPhonu chybí..poslední věc, kterou bych zmínila je to, že displej má speciální ochrannou vrstvu, která by měla bránit snadnému poškrábání a také zabraňuje věčnému ulpívání otisků prstů - to můžu potvrdit.. :-)


shrnuto na závěr, tenhle stylový telefon se mi opravdu zalíbil..bílá barva mu sluší, displej hraje nádhernými barvami, ovládání je jednoduché, foťák vám vykouzlí ty nejlepší selfie a ještě vás nebude stát majlant.. :-)


chcete Honor 6 vyhrát? :-) stačí se POSTAVIT DO VIRTUÁLNÍ FRONTY a splnit pár úkolů!

FACEBOOK // INSTAGRAM

3 comments :

  1. Už len. To že je väčší ako moja obrazovka na notebooku sa mi nepáči mobil by sa mal dať ovládať jednou rukou nie troma

    ReplyDelete
  2. Ahm čo tým chcel básnik povedať "úžasných 13mpx"

    ReplyDelete