Tuesday, 4 November 2014

halloween

o víkendu jsem poprvé slavila halloween a tak se mi to líbilo, že jsem se rozhodla tomu věnovat samotný příspěvěk.. :-) byli jsme u kamaráda na chatě a pojali jsem to celkem ve velkém..vyřezávali jsme dýně, všichni jsme měli s sebou kostýmy a nechyběla ani halloweenská výzdoba.. :-)

už jste někdy vyřezávali dýně? :-) pro mě to byla premiéra a nakonec jsem si vybrala postavu jacka skellingtona od tima burtona a s výsledkem jsem byla vážně spokojená! :-) dost jsem se bála, jak mi to vyřezávání půjde, ale nakonec to šlo celkem snadno (až na to otravné vydlabávání) a povedlo se to i všem ostatním..která dýně se vám líbí nejvíc? :-)

co se týče kostýmů, tak ty jsme sháněli na poslední chvíli, protože jsme ještě pár dní před halloweenem nevěděli, jestli vůbec pojedeme..nakonec nás zachránila půjčovna kostýmů, kde nám padl do oka zombie fotbalový set, protože sami americký fotbal sledujeme.. :-) k tomu pár líčidel, doplňků a vydařený kostým byl na světě.. :-) poznáte i nějaké další převleky? :-)

a co vy a halloween, slavíte tento americký svátek? :-) já už se těším na příští rok!


6 comments :

 1. všechny dýně jsou super, já bych tak šikovná určitě nebyla, hlavně by mi asi došla trpělivost :)

  ReplyDelete
 2. Ta tvoje dýně je super, jseš moc šikovná já bych to asi takhle hezky nebyla schopna vyřezat :)

  ReplyDelete
 3. Jé, to jsou krásně dýně, ta Tvá je úžasná! :) A převleky taky super, to musela být skvělá akce. Já jsem ještě nikdy dýni nevyřezávala
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 4. skvelé fotky, musela to byť perfektná akcia :) ja napríklad halloween neoslavujem a ani ho nejako extra neuznávam :D

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. to byla akce :)

  ReplyDelete
 6. Tvoje dýně se opravdu moc vydařila :)) je krásná a váš kostým je taky super :) sluší vám to..Halloween je něco kouzelného, mělo by se to u nás více rozšířit..

  ReplyDelete