Saturday, 15 November 2014

coffee time

nejsem sice milovník kávy, ale v tomhle počasí není nic lepšího, než se jít zahřát do nějaké útulné kavárny, ať už na čaj, horkou čokoládu nebo třeba na svařák..k tomu nějakou dobrotu, příjemnou společnost a o hezké odpoledne je postaráno.. :-) my si s kamarádkou oblíbily mama coffee, kterou určitě řada z vás zná, a pokud ne, určitě tam někdy zavítejte, mají tam velký výběr kávy, čajů, různých sladkostí, ale třeba i výborný hummus..v tomto případě jsem si tam dávala kafé latté s baileys a bánánovo-čokoládový muffin..mňam!

co vy, taky rádi chodíte do kaváren? :-) jaká je vaše oblíbená?

mimochodem, co říkáte na mě v brýlích? :-) myslím, že jste mě tu v nich na blogu ještě neviděli.. :-)šátek - ann christine, prstýnky - h&m, náramek - lindex, brýle - rayban

6 comments :

 1. WOw, ty brýle Ti strašně moc sluší! No já do kaváren nechodím
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 2. Páni, hrozně ti to sluší! A souhlasím, není nic lepšího v tomhle počasí :)

  ReplyDelete
 3. Si v nich ozaj pekná :). Do kaviarničiek chodím rada. Obľúbenú však nemám. Stále navštívim rada nejakú novú a snažím sa ochutnať či už horkú čokoládu ale nejakú kávu, ktorú som ešte nemala. Zákusok k tomu samozrejme patrí tiež. Bez toho to nejde! Na ten tvoj banánovo-čokoládový sa mi normálne zbiehajú slinky :) .
  Stronger2gether

  ReplyDelete
 4. Boze ta kaviaren vyzera ako carovne miesto :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Ahoj :) Brýle ti sluší a máš pěkné vlasy :) kavárny taky zbožňuju, kvůli ochutnávání nových druhů káv, ale jinak doma dávám přednost spíš čaji :)

  http://fashion-lists.blogspot.cz

  ReplyDelete