Saturday, 26 July 2014

Huawei Ascend P7

díky spolupráci s Huawei jsem dostala možnost vyzkoušet si telefon Ascend P7 a řeknu vám, že jsem byla příjemně překvapená..pár let už používám iPhone a vždycky jsem si říkala, že bych ho nevyměnila (i když teď už by si to stařeček zasloužil), ale tenhle Huawei telefon se vážně vydařil, tak jsem si pro vás připravila tuhle krátkou recenzi..telefon mám k dispozici už týden a velmi rychle jsem si na něj zvykla..můj první dojem byl sice ten, že je Asend P7 na můj vkus až příliš velký, ale zjistila jsem, že to má zase jiné velké plus a to je ten velký nádherný displej se skvělým rozlišením..hodně času trávím čtením na internetu a prohlížením fotek na instagramu a ten se tady prohlíží jedna radost..P7 má navíc tak dobře umístěné ovládací prvky, že se velmi snadno ovládá, takže nyní už vnímám jeho rozměry jako pozitivum..telefon je navíc velmi lehký a tenký, takže nezabere v kabelce tolik místa. :-)

srovnání velikosti Huawei Ascend P7 x Samsung S4 mini x iPhone 4

srovnání tloušťky Huawei Ascend P7 x Samsung S4 mini x iPhone 4
velkou předností Ascend P7 je jeho foťák - s 13 mpx foťákem už se dají pořídit opravdu pěkné snímky..v minulém příspěvku jsem ho zkoušela i na focení zblízka a i tam obstál..přední foťák na nyní tak populární selfies má 8 mpx a navíc má přidanou funkci retuše, takže vás rovnou udělá krásnější, no není to super? :-) selfie, co jsem posílala v rámci SOUTĚŽE Jardovi Jágrovi najdete TADY na mém fb.. :-)


sečteno, podtrženo tenhle stylový telefon si mě vážně získal..svým jednoduchým čistým designem (obzvlášť v téhle bílé barvě), velkým a jasným displejem a tím úžasným foťákem..navíc je cenově o dost přívětivější než jeho jablíčkový kolega :-)pokud byste P7 chtěli vyhrát, zapojte se do soutěže TADY, já už se plním Jardovy mise, tak mi držte palce!

6 comments :

 1. veľmi pekná recenzia :) ja neviem som sa s touto značkou ešte nestretla ale hľadam nový mobil tak uvidím

  pokiaľ by si chcela tam by som bola rada keby si sa zapojila do mojej letnej giveaway o šaty a voňavku http://fashion-paradis.blogspot.sk/2014/07/summer-giveaway.html

  ReplyDelete
 2. Pěkná recenze, budu ho testovat taky, tak jsem zvědavá :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Gabrielle Crystal ℛoseℬonniee: A co menší brácha pé sedmičky - Huawei Ascend G6? http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-g6/specifikace/#section

  130x65 mm...

  ReplyDelete
 4. pekná recenzia :)

  http://lifebyteenboy.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 5. v téhle bílé variantě se mi také moc líbí!

  ReplyDelete