Tuesday, 22 July 2014

hot summer days

tohle hezké počasí (když nepočítám včerejšek) ze mě dělá nezodpovědnou blogerku..v týdnu chodím pozdě domu, protože trávím hodně času venku a o víkendu pak odjíždíme pryč na výlety..fotek mám tak sice spoustu, ale času na blogování mi moc nezbývá.. :-( ale slibuju, že s tím budu bojovat, co to půjde.. :-)

v tyhle horké dny nejradši nosím pohodlné a spíš volnější oblečení, ve kterém se člověk tolik nepotí.. dokonalým příkladem jsou tyhle šaty, které jsem kupovala ještě v zimě v h&m..jsou sice až na zem, ale mají dlouhé rozparky, široké průramky, taky výstřih na zádech a navíc jsou z takového chladivého materiálu, takže je teď nosím opravdu ráda..
jejich výhodou je taky to, že se dají kombinovat na x způsobů a záleží pouze na tom, jaké se k nim vezmou doplňky..jelikož jsou tohle fotky z víkendové procházky, měla jsem k nim jednoduše plátěnou tašku, co si určitě všichni pamatujete z elle, slamák a taky moje milované cvičky, které se tu už dlouho neobjevily.. :-)

jak se oblékáte vy, když je takhle horko? maxi dress - h&m, klobouk - lindex, elle taška, brýle - rayban, pásek - reserved

3 comments :

  1. Šaty jsou krásné, miluju tuhle modrou :) A klobouk Ti moc sluší
    http://veru-life.blogspot.cz/

    ReplyDelete
  2. cvičky mě dostaly, ale nevypadají vůbec zle! :D :) šaty jsou opravdu krásný <3

    ReplyDelete