Thursday, 8 May 2014

nike air max

pamatuju si, jak jsem si ještě před pár lety, když jsem v Praze potkávala cizince v běžeckých teniskách, klepala na čelo.. :D ale doba se mění a s ní i můj vkus a poslední rok už jsem po nějakých pokukovala..nikdy se mi nelíbily pravé běžecké boty na běžné nošení, ale air maxy jsou prostě jiné, tak trochu retro a strašně se mi líbí..jen jsem hrozně dlouho nemohla najít žádnou hezkou barevnou kombinaci, než jsem před pár dny objevila tyhle ve Foot Lockeru a bylo hotovo.. :-) nemůžu se dočkat na všechny ty možné kombinace.. :-)

jak se líbí vám a jak se obecně stavíte k tomuhle trednu?

až budete tenhle článek číst, už v nich budu vesele pobíhat po Vídni, kam se chystáme na prodloužený víkend, tak mě sledujte na instagramu (@talesfromjulie) a facebooku, určitě se tam ukážu.. :-)
a pokud máte nějaké tipy, co ve Vídni nevynechat, sem s nimi! :-)

2 comments :

  1. mně osobně se fakt líbí a barevně jsi vybrala skvěle...ale já už si je teď prostě nekoupím, když jsem se někdy před dvěma lety rozhodovala, nakonec mě odradila cena a šla jsem do klasických bílých conversek, který kombinuju se vším :) ale teď se s nimi roztrhl pytel a tak už mě to nějak přešlo :) ale třeba až to trochu zase opadne, a budou ve slevě :D, prostě nikdy neříkej nikdy :))

    ReplyDelete
    Replies
    1. souhlasím, že bílé konversky jsou skvělý, prostě nestárnoucí kousek, mám je taky.. :-) tyhle mi ten botník zase trochu oživí a jsem ráda, že se ti líbí, i když máš na ně jiný názor, ale jak sama píšeš, nikdy nevíš a třeba ho někdy změníš.. :-)

      Delete