Thursday, 20 June 2013

rock im park

konečně jsem roztřídila fotky z rock im park, abych se s vámi o nějaké podělila..užili jsme si to skvělě :-) předpověď hlásila na všechny tři dny jenom déšť, ale nespadla ani kapka :-)

festival probíhal tři dny v norimberku a je to vlastně takové dvojče známějšího rock am ring, který probíhá ve stejnou dobu jen na druhé straně německa a na obou hrají stejné kapely, jen se prostřídají v různé dny..

ubytování jsme měli v hotelu ve městě, ale na festival se dalo krásně dostat za pár minut vlakem..obědvali jsme vždycky ve měste a pak jsme jeli do areálu..výhodou oproti českým festivalům je povolený litr jakéhokoliv nápoje v krabici od džusu na osobu..první den jsme to okoukali od místních a další už jsme byli vybaveni vodkou s džusem :-)

bavili jsme se na kapelách the killers, green day, simple plan, thirty seconds to mars, bring me the horizon, limp bizkit, bullet for my valentine a další, já jsem si ale nejvíc užila moje nejoblíbenější paramore <3 včera jsme na nich byli zase v lucerně, ale o tom třeba příště :-)

co vy, jezdíte na nějaké festivaly? chystáte se letos někam?
my pojedem letos ještě na rock for people jako každý rok, tak se tam třeba potkáme :-)

pokud máte nějaké dotazy, ptejte se mě na ask.fm, právě jsem si ho založila :-)  

p.s. jak se vám líbí to růžové ombre? :-)

 

4 comments :

 1. vyzeralo to tam super .)

  ReplyDelete
 2. vlasy máš super :)
  muselo tam byť skvele!

  ReplyDelete
 3. tolik lidí! růžové ombre ti sekne :)

  ReplyDelete
 4. ja si uz min 2 roky slibuju, ze tam musim! letos jsem brecela, ze tam jsou simple plan, 30stm a green day. ale aspon ty Marsici budou na RFP! :D pristi rok uz se tam snad taky vydam!
  a na ty posledni fotce je v pozadi holka se skvelou pandi cepici !! :D:D:D

  ReplyDelete