Saturday, 22 December 2012

tip for wrapping christmas gifts

už máte zabalené dárky? :-)

já se nechci chlubit, ale já už jo.. :-) nebudu vám ukazovat všechny, někdo by mohl poznat, co pro něj mám, ale chci se s vámi podělit o jeden nápad, třeba vás to inspiruje k něčemu podobnému.. :-)

nemám moc ráda kupované kartičky na jména..zpravidla je docela problém sehnat hezké a zároveň hodící se k balícímu papíru..napadlo mě teda, proč si neudělat vlastní a přímo z balícího papíru?

vystříhněte si jedno kolečko z balícího papíru a druhé ze čtvrtky, pak je slepte k sobě, aby kartička byla pevnější..pak v ní udělejte dirku, nejlepší je pomocí jehly, tak aby se dala kartička přidělat na dárek..popište ji z bílé strany a kartička je hotová.. :-)

pokud máte balící papír s většími obrázky nebo vzory (já mám ještě jeden s hvězdami), bude určitě vypadat hezky, když si jeden obrázek vystřihnete a uděláte kartičku z něj.. :-)

tak jak se vám to líbí?
a jak balíte dárky vy?
a na závěr ještě jeden tip..pokud potřebujete hezký sáček na zabalení a zrovna doma žádný nemáte, stačí vám obyčejná obálka.. :-)
nevěříte? :-) já takhle zabalila cukroví kolegům do práce a kamarádce.. :-) návod najdete tady

4 comments :

  1. Need to some reference about choose a designer leather tote bags? Maybe you should read this totes blog then you will find some really nice advise about tote bags. All leather tote bags original articles and talk about women tote bags fashion trends, new style and related news from http://leather-tote-bags.webs.com.

    ReplyDelete