Sunday, 28 October 2012

new in from primark

chtěli jste vidět, co jsem pořídila na nákupech v primarku, tak tady je ukázka toho nejzákladnějšího.. :-)z bot mám hroznou radost, přesně takové jsem chtěla a jakoby mě v primarku vyslyšeli a připravili je tam pro mě.. :-) od té doby je pořád nosím a jsou úžasné, vypadají svěle ke kalhotům i k sukni a navíc jsou pohodlné i na celodenní chození.. :-)

další věcí na mém seznamu bylo pořídit si teplý svetr nejlépe s angorou a zadařilo se..přivezla jsem si jednoduchý černý pošitý perličkami a korálkami i s obsahem angory.. :-)
potřebovala jsem si také koupit nový kabát na podzim a z tohohle jsem nadšená..je pánského střihu, ke kolenům, ale není moc fotogenický, takže vám ho spíš brzy ukážu na sobě..je ideální do tohoto počasí.. :-)

a na závěr pár doplňků - peněženka, kterou někdy použiju určitě i jako psaníčko..
hodinky ve tvaru srdce - podobné jsem viděla na asosu, ale už vyprodané, tak jsem ráda, že jsem je sehnala.. :-)
a ještě naušnice ve tvaru kříže..

no není toho tolik, jak bych si představovala, ale jsem ráda, že to základní, pro co jsem tam jela, jsem pořídila, příště už snad budeme víc času a tašek si přivezu víc.. :Da ještě jedna věc na závěr - zruším svůj druhý blog s věcmi na prodej, všechno najdete na mém votocvohoz..přidala jsem i spoustu nových věcí na prodej, tak se podívejte a v případě zájmu mi napište.. :-)

6 comments :

 1. Skvělé úlovky! Primark je boží, také jsem ho v Berlíně vzala útokem! :) doufám, že zase na nějaký brzo narazím :)) B.

  http://giallotulipano.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Primark je nákupní ráj :) krásně jsi nakoupila:)

  ReplyDelete
 3. primark je určite úžasný,už len keď vidím úlovky tých,ktorí v ňom nakupovali :) hodinky sú dokonalé

  ReplyDelete
 4. krásný boty, kabát :)

  ReplyDelete