Saturday, 6 October 2012

farmers' markets

taky máte tak rádi farmářské trhy?
mrzí mě, že jsou v praze stále jen v určité dny na několika vybraných místech a ne jako v zahraničí, kde si můžete zajít pro čerstvé potraviny na trhy kdykoliv a snad na každé menší náměstí..poslední dobou se to tady bezpochyby hodně zlepšilo, ale teď s přicházejícím chladným počasím můžeme dát těmto trhům zase na pár měsíců sbohem.. :-(
fotky jsou ještě z minulého týdne z farmářských trhů na náměstí republiky..bylo krásně, tak jsme se tam s kamarádkou na chvíli zastavily, koupily jsme si burčák, vyhřívaly se na sluníčku a pochutnávaly si na domácích kynutých buchtách..mňam.. :-)

na sobě jsem měla tenhle svetr z asosu, který jsem si kupovala už někdy na jaře a vlastně jste ho na mě ještě neviděli, i přesto že patří k mým nejoblíbenějším a nosím ho docela často..musím si nějaký takový ještě pořídit, v asosu a h&m mají teď podobných se zvířátky záplavu.. :-)


svetr - asos, sako - new yorker, džíny - bershka, kabelka - h&m, boty - deichmann

4 comments :

  1. strˇasne krásno-roztomilý sveter ;) ňam!

    ReplyDelete
  2. U nás jsou trhy teda v trochu jiném stylu :D Ty vaše se mi líbí víc!

    ReplyDelete
  3. také mě mrzí, že u nás nejsou farmářské trhy to, co v zahraničí. většinou je to jen velmi předražené zboží a samotný výběr také nic moc. tak snad jejich úroveň jen pokvete :) ty spirálky z brambor jsou výborný :)) máš roztomilý svetřík!

    ReplyDelete