Sunday, 1 July 2012

time for relax

tak jsem zase zpátky, už mi to tu chybělo..omlouvám se za svoji nečinnost, snad mi to prominete a snad mi zůstali ještě nějací pravidelní čtenáři.. :-))

většinu ze školních povinností mám hotovou, tak už se těším, jak si pořádně odpočinu..musíte mi dát ještě chvilku na to, abych se dala do kupy a zase to tady bude žít.. :-) za pár dní odjíždíme na rock for people, tak se těším, jak se pořádně odreaguju..uvidím se tam s někým z vás?

taky se těším, jak půjdu nakupovat, hihi, co jsem si tak všimla, všude začaly slevy, tak se nemůžu dočkat až se vydám na pořádný nákupy.. :-)

i tak už jsem to ale nevydržela a objednala jsem si alespoň přes internet tyhle zelenotyrkyrsový botky z asosu a k nim i tyhle jahůdkový šaty.. :-) juu, už se těším, až mi přijdou..po rock for people by už měl na mě doma čekat balíček.. :-)
do té doby se mějte zatím hezky a sledujte mě na instagramu (talesfromjulie) nebo na mém facebooku, budu tam určitě postovat nějaké fotky z Hradce :-)

10 comments :

 1. Krásné oblečení sis vybrala :') Taky bych moc ráda jela nakupovat, ale už jsem byla před dvěma týdny a znovu to asi nepůjde. :D Užij si to na Rock for people. :)

  ReplyDelete
 2. pěkné boty :) já byla nakupovat, protože všude píší slevy až 50% ale jen na některé věci. takže jsem si nic nekoupila.

  ReplyDelete
 3. Tie šatôčky sú krásne!! :)

  ReplyDelete
 4. No, shopping ve slevách není nic extra, většinou to stojí jen o stovku míň, což je skoro stejné a nebo je to oblečení nic moc)

  ReplyDelete
 5. takéto isté topánky, len čierne mali aj v H&M, ale akurát v tom našom som ich nenašla ;/
  šaty sú perfektné :)

  ReplyDelete
 6. Přeju vydařený RFP! Botky jsou parádní, taky nad podobnými přemýšlím..

  ReplyDelete
 7. Milujem tie šaty, mňam dostala som chuť na jahody! :D
  Krásne sú aj boty. :)

  ReplyDelete
 8. this dress is so CUTE <3

  www.mymymode.com

  ReplyDelete