Tuesday, 10 July 2012

crazy weather at the festival

už jsem byla na RFP hodněkrát a i když snad pokaždé pršelo, to co si pro nás připravilo počasí tenhle rok myslim zažil málokdo a asi je to ve finále věc, kterou si budu za spoustu let pamatovat z tohohle ročníku nejvíc.. :D 


nejspíš jste to někde četli nebo slyšeli, ale někteří možná přeci jen ne..i když přes den bylo téměř nesnesitelné vedro, tak se druhý den večer přihnala do festivalového areálu obrovská bouřka, která donutila pořadatele program přerušit..spustil se hroznej slejvák a foukal vítr tak, že vzduchem lítaly stany a to nepřeháním.. :D 
my jsme naštěstí spali ve městě na kolejích, takže až tak o nic nešlo, ale bylo mi upřímně líto těch, co měli strávit noc ve stanu..druhý den to ve stanovém městečku vypadalo hodně zpustošeně.. :-/ 
ale nikomu se nakonec nic vážného nestalo a to je hlavní..i přes některé přešlapy se organizátoři s celou situací vyrovnali relativně dobře a příští ročníky už snad budou na podobné situace připraveni lépe..spousta lidí musí být ještě teď naštvaných kvůli tomu, že nakonec nevystoupil hlavní headliner faith no more, improvizovaný koncert skrillexe nebyl dostatečně ohlášen, ale my jsme si to i tak užili..není to poslední festival ani koncert, na který jsme jeli, příležitostí bude určitě ještě spoustu a nejde přece jenom o hudbu, ale taky o to sejít se s partou kamarádů a pořádně si užít festivalovou náladu.. :-)

a tady několik okomentovaných fotek.. :-)

holinky a pláštěnka, aneb moje výbava do deště (gumáky jsem nakonec nevyužila a pláštěnku jsem si nandala až příliš pozdě :D) || stropramen grep cool, tohle pití můžu a že jich taky padlo :D || tílko s lebkou (z h&m), podle mě ideální na festival, ale určitě ho na mě uvidíte i normálně :-) || koncert the kooks a mordor se blíží..
i festivalová strava může být dobrá :-)

šaty z h&m, nejpohodlnější na světě!


co vy, nebyli jste tam taky?
nebo se chystáte na jiný festival?

10 comments :

 1. Škoda, že jsme se nepotkaly! Taky lituju těch, co tam byli ve stanu, bylo to hrozný. A máš pravdu, na ty bouřky budeme ještě dlouho vzpomínat. :D Bylo to nejlepší. :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. skoda, par blogeru jsem tam pritom zahlidla :-) coz i tak povazuju za zazrak v tech tisicich :D

   Delete
 2. já jsem pláštěnku ze vzteku protrhla:)

  ReplyDelete
 3. nebyť tej búrky no ... ale vidno, že ste si to užili :)
  ja by som rada išla na Grape festival :)

  ReplyDelete
 4. To první foto je skvělé!
  Já na RFP nebyla, ale chci na Open Air :))  http://adelinwonderland.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. na RFP bych také jednou chtěla jet, ale opravdu jsem zhrozená z toho přežívání tam ve stanu. na té koleji by to ale bylo úplně ideální :)) tak hlavně, že tam nakonec vše dobře dopadlo.

  ReplyDelete
 6. Nám to naštěstí nakonec s penězma nevyšlo a jet jsme nemohli..V takovém počasí bych tam nevydržela :D ..Jinak Tvé "lebkové" tričko mne inspirovalo a udělala jsem si takové sama :)
  Bára :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jee, tak to ses sikovna..taky mozna jeste zkusim nejaky vyrobit :-)

   Delete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. Hi!! :)
  I really like your blog and your style, I´m following you :D
  ... maybe if you have time, you could visit my blog too, and if you like it, follow me back ;)
  Kisses!
  http://modacapital-blog.com

  ReplyDelete