Wednesday, 28 September 2011

art of can

dnešní odpoledne jsme strávili v centru Prahy..naším hlavním cílem byla výstava art of can, kde jsou vystaveny modely z red bull plechovek, které se uchází o vítězství v red bull art of can..všem vám tuhle výstavu doporučuji, stojí za vidění, co jsou lidé schopni vytvořit z pouhých plechovek..výstava se koná už jen do neděle, takže pospíchejte.. :-) 
a pokud nemáte možnost se tam dostat, podívejte se alespoň na oficiální stránky projektu, kde jsou vyfoceny všechny výtvory a je možné hlasovat o nejlepší dílo..já jsem se nemohla rozhodnout, protože všechny byly úžasné, ale nakonec jsem hlasovala pro model i pavouci prahnou po red bullu, který si mě získal svým precizním zpracováním..
a jaký je váš favorit?

potom jsme šli ještě na procházku po židovské čtvrti a kdyby nás už nebolely nohy a neměli jsme hlad, byli bysme venku ještě teď..kéž by byl svátek každou středu v týdnu..

tílko a sukně - NY, svetr a kabelka - bershka, boty - stradivarius, pásek - po mamce, náhrdelník - pimkie, náramek - six, prsteny - pimkie a topshop

10 comments :

 1. Art of can je super, byla jsem tam tuhle neděli :))
  http://adelinwonderland.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. jezis ja mam dost aj ked je ten pavuk plechovy:(

  ReplyDelete
 3. tá prvá fotka je úplne krásna!:)

  ReplyDelete
 4. taky jsem tam byla ,je to skvela vystava :] pekny fotky

  ReplyDelete
 5. Páni, tak to je úžasný. Máte fajn, že v Praze máte tolik takových kulturních akcí. Doufám, že se něco podobného jednou (třeba v menší míře - což mi nevadí) dostane i k nám do Ovy. Jinak moc pěkná sukně. A do židovské obce bych se chtěla moc podívat, ale nevím, jestli tam nějak trefím, když nejsem znalá moc Prahy. :D

  ReplyDelete
 6. parádny outfit :) a ten pavúk je úžasný!

  ReplyDelete
 7. Krásná sukně :) A moc se mi líbí ten prstýnek.. :) šluší ti to :)

  ReplyDelete
 8. tvoje fotky mi spravili naladu:))

  ReplyDelete
 9. Vyzeráš veľmi sympaticky :P :) :)
  ten úsmev a vlasy ! :)

  ReplyDelete