Sunday, 3 July 2011

pray for sunshine

za chvíli vyrážíme směr hradec králové na rock for people, tak ještě post na rozloučenou.. :-)
jak sami vidíte z okna, počasí nám moc nepřeje..ale my se zahanbit nenecháme, budu tam minimálně po osmé, takže už jsem tam toho zažila dost.. :D 

celou akci mi navíc zpříjemňuje fakt, že jsem na letošní ročník vyhrála nedávno 2 lístky! :-)

no a na co se těším nejvíc? paramore, anberlin a jimmy eat world budou mým dalším splněným hudebním přáním.. :-) pak samozřejmě půjdeme na pendulum, my chemical romance, bullet for my valentine a taky na osvědčený sum 41 a cancer bats..no a taky jsem zvědavá na kate nash, od který zbožňuju písničku foundations, kterou si můžete poslechnout TADY..
pokud se chcete podívat na více podrobností a poslechnout si i některé z kapel, podívejte se na oficiální myspace stránky festivalu, které spravuje můj přítel, TADY..

a tady už pár fotek toho, co jsem si zabalila s sebou..hrozně jsem se těšila, jak si s sebou vezmu svoje nový letní šaty, tílka a slamák, ale bohužel tomu předpověď nepřeje..no ale i tak tajně doufám, že to nebude tak hrozný a přibalila jsem si aspoň pár letních kousků včetně plavek..třeba ten déšť zaženou.. :Dužijte si víkend, volno o svátcích a doufám, že se tam s někým z vás potkám! :-)

6 comments :

 1. Užij si to! :-)
  Krásné věci si balíš :-)

  ReplyDelete
 2. najviac závidím Paramore a Bullet for my valentine! snáď budú aj nejaké videá :) inak si to uži!!!

  ReplyDelete
 3. Užij si to, snad se to počasí trošku zlepší!:-( Jinak pěkný věci si balíš, kočko:-)

  ReplyDelete
 4. pekné conversky a uzi si to!!! :)

  ReplyDelete
 5. Oh I love your bag, where did u get it !

  http://mymymode.com

  ReplyDelete