Friday, 8 July 2011

back from rfp

tak rock for people byl naprosto skvělej..sice nebylo moc hezky, ale bydleli jsme na koleji, takže jsme nemrzli ve stanech a měli teplou sprchu.. :D
jela skvělá parta lidí, takže na tenhle ročník budem asi ještě dlouho vzpomínat, zážitků bylo spousta.. :-)

z koncertů jsem si nejvíc užila moji oblíbenou kapelu paramore, hayley byla naprosto skvělá..pak byli super anberlin, jimmy eat world, cancer bats, parkway drive, taky bullet for my valentine, no a na závěr skvělá taneční tečka pendulum..

nafotili jsme spoustu fotek, ale nebudu sem dávat žádné fotky kapel, na kvalitnější se můžete podívat na oficiálních stránkách festivalu, kde si můžete přečíst i recenze na jednotlivé koncerty apod..kdo bude hledat pozorně najde mě tam i s přítelem na jedné fotce.. :-)

přikládám teda různé fotky a abyste si přece jen mohli užít trochu z koncertu paramore, přikládám natočené video..není to žádná extra kvalita, ale ta skvělá atmosféra z toho úplně dýchá.. :-)
p.s. většina letních věcí, co jsem s sebou měla mi vážně byla k ničemu..první dva dny jsem byla nabalená v kalhotech, mikině a bundě..až poslední den bylo trošku tepleji, tak jsem si vzala tílko, ale kalhotům jsem zůstala stejně věrná a dobře jsem udělala, večer byla děsná kosa.. :-)

11 comments :

 1. Jsme se mohli potkat někde,jsem byla,taky na RFP a počasí fakt na nic,ale jsem z Hradce,takže jsem to neměla,tak hrozný jak lidi ve stanech :)!

  ReplyDelete
 2. ó bože!!! PARAMORE! ♥♥
  závidím :)

  ReplyDelete
 3. Paramore - úžas, roztancujou každýho!
  Moc se mi líbí tvé fotky. Skvěle přiblížily atmosféru a mají vtip ;-).
  Vivi

  ReplyDelete
 4. kurňa dobrá mikina na druhé fotce.
  jaj paramore,to jsem měla jet taky :/ :D :))

  ReplyDelete
 5. Paramore a Pendulum ♥ Škoda, že jsem neměla penízky no, taky bych jela, muselo to být skvělý :)

  ReplyDelete
 6. Na RfP jsem hrozně chtěla jet, ale nakonec mi to bohužel nějak nevyšlo, tak aspoň si ho můžu kousek užít z tohoto článku
  To video je fajn, opravdu z toho úplně dýchá ta atmosféra :). Paramore mám ráda, Hayley musela být skvělá

  ReplyDelete
 7. moc děkuji za milý komentář!=)

  ReplyDelete
 8. tak treba vam to na rfp vyjde pristi rok.. :-) a jestli paramore prijedou zase nekdy do cr, urcite me tam potkate.. :-))

  kockandy: tak to je skoda, rikala jsem si, ze tam urcite nejaka bloggerka bude, ale nikoho znamyho jsem tam nepotkala, nebo aspon nepoznala :D

  ReplyDelete
 9. atmosféra jako vždy skvělá! jo, kdyby tam byly letos lepší kapely, tak bych tam taky jela:)

  ReplyDelete