Friday, 10 June 2011

corinthia bbq party

tak jak jsem slíbila, něco málo o akci, které jsem se zúčastnila..corintihia hotel každý rok pořádá akci pro své velké zákazníky, tedy firmy, které u nich ubytovávájí významné množství hostů..tentokrát to bylo v duchu letního grilování a bylo to moc příjmené..sice trošku starší ale moc hezké prostředí, milá obsluha, stoly plné delikates a k tomu hrála celý večer příjemná žívá hudba.. :-)

co se týče mého outfitu, nakonec jsem se rozhodla zvolit něco ani ne příliš formálního ani ležérního a trefila jsem se tak akorát.. :-) vzala jsem si sice schválně kalhoty, kdyby jsme si šli zahrát bowling, ale byli jsme s holkama tak hrozně nacpaný, že na to ani nedošlo.. :D 

během večera taky probíhala tombola o několik cen, přičemž hlavní výhrou byl víkendový pobyt v corinthia hotelu v budapešti..no a co myslíte, samozřejmě jsem nic nevyhrála.. :D ale nevadí, i tak to bylo fajn a nakonec jsem domů neodešla s prázdnou..při odchodu jsme si mohli vzít nějakou z připravených kytek, tak jsem si vybrala jednu nádhernou gerberu, která se na mě doma pořád směje ve váze.. :-)

tak a tady už pár fotek a ukázek jídla.. :-)
(něco foceno mnou, něco kolegyní..)

jeggins, svetřík, boty - h&m, tílko - terranova, prsteny - h&m, six, a k tomu jsem měla ještě kabelku, která není na fotkách vidět, ale opět ta z ann christine, kterou jste mohli vidět v předchozích postech, a kterou teď budu nosit asi pořád :-))

4 comments :