Wednesday, 25 May 2011

hairstyle

zejtra dopoledne si jdu nechat přistřihnout vlasy a taky trochu za experimentovat..hrozně dlouho už si pohrávám s myšlenkou, že se nechám odbarvit, nebo naopak obarvit na nějakou divokou barvu, ale pořád jsem tak nějak nevěděla co a bála se do toho jít, až jsem objevila OMBRE HAIR..
myslím, že většina z vás ví, co to je, takže to asi nemusím vysvětlovat..možná si ale říkáte, jak to chci udělat, když mám tak krátký vlasy.. :D ale je to jednoduchý, nechám si to udělat na tu delší stranu..nechám si ustříhnout patku a odbarvení by mělo začít pod ní..
no těžko se to vysvětluje a vám asi představuje, ale já mám jasnou představu.. :D snad to teda dopadne, tak jak doufám..moje kadeřnice mě totiž vyděsila otázkou: co to je ombre hair? :D no ale je šikovná, tak snad se jí to povede a budu s výsledkem spokojená..tak mi prosím držet palce a zejtra večer můžete čekat fotku na mém facebooku a další den pak fotky tady.. :-)

ashlee simpson

drew barrymore

nejvíc se mi ale líbí, jak to mají tyhle slečny, co znám z lookbooku:

Lily M.

Marven S.

jak se líbí ombre hair vám?
myslíte, že to bude hezký i na krátkých vlasech?

5 comments :

 1. toto sa aj mne neuveritelne paci, ale ja si asi pockam kym mi vlasy trochu viac narastu :)

  ReplyDelete
 2. jsem na to u tebe zvedava a napjate cekam na prispevek s novymi vlasky

  ReplyDelete
 3. evží, fotku už jsem dala na facebookovou stranku blogu, tak se můžeš zatím podívat tam..ale dneska večer bych chtěla stihnout dát post i sem.. :-)

  ReplyDelete
 4. mně se ombre strašně líbí jenže mám půlku hlavy odbarvenou tak by to bylo divný , snad se ti to povede !

  ReplyDelete