Wednesday, 27 April 2011

funeral for a friend

v pondělí hned po návratu z moravy jsme se s přítelem vydali na koncert naší oblíbené kapely funeral for a friend do futura..jedou evropské turné ke své nové desce welcome home armageddon..


paradoxně předtím než začala kapela hrát, říkala jsem si, jak to musí být pro zpěváka náročné odzpívat skoro každý den koncert v plném nasazení..no a jako bych to zakřikla..matt nemohl vůbec zpívat..respektive první dva songy byl hodně naštvanej, že mu to nejde, ale pak se rozezpíval a už to bylo skvělý..dal do toho vážně všechno i přesto že bylo vidět, jak se trápí a ke konci už vůbec nemůže..nicméně i tak se to ve výsledku na koncertě nijak nepodepsalo a my si to vážně užili..!

ještě nesmím zapomenout zmínit předkapelu blackout, která nejen že celkem dobře hrála, ale měla taky bezvadnou show, kdy jeden ze zpěváků pořád běhal, zpíval a dělal blbosti mezi lidma v publiku.. :D

na koncert jsem šla rozhodnutá, že si koupím tričko ffaf..jednak nemám žádné tričko kapely a jelikož tuhle mám vážně ráda, tak jsem si řekla, že je na čase.. :-)

takže nejdřív jsem šla oblečená takhle:
svetr, tílko, boty a prstýnek - h&m, kalhoty a kabelka - ann christineno a koncert už jsem si užívala v tomhle triku.. :-)
úplně jsem si ho zamilovala, je ve stylu nové desky, který se mi moc líbí..no a jak jsem teď četla na webu kapely, museli zrušit zatím všechny následující koncerty po praze, takže jsme měli štěstí, že matt ten pražskej koncert ještě odzpíval.. :-))

a co vy, byl jste tam někdo taky? :-)
nosíte trika svých oblíbených kapel?

2 comments :

  1. ja som tam sice nebola ale musim ti napisat ze mas uzasny strih vlaskov!

    ReplyDelete